Hendek Güncel
HV
28 OCAK Cumartesi 03:49
Advert Advert Advert

ŞEHİT ALİ GAFFAR OKKAN ANILIYOR

Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan, vefatının 22.’inci yıldönümünde (24 Ocak Salı günü) İl-İlçe Protokolünün katılımıyla mezarı başında düzenlenecek olan anma töreni ile anılacak.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-01-2023 14:14
ŞEHİT ALİ GAFFAR OKKAN ANILIYOR

22.’İNCİ YIL DÖNÜMÜ

Diyarbakır Emniyet Müdürü iken 2001 yılında uğradığı hain saldırı sonucu 5 polis memuruyla birlikte şehit edilen Ali Gaffar Okkan, Hendek Kaymakamlığı öncülüğünde; Hendek Belediyesi ve Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen program kapsamında İl- İlçe Protokolünün katılımıyla 24 Ocak Salı günü saat: 11.00’da Hendek’te mezarı başında dualarla anılacak.

PROGRAM

Mezarlık törenin ardından İl-İlçe Protokolünün de katılımıyla Tepecik’te bulunan Şehidin adının verildiği Ali Gaffar Okkan Camii'nde tüm Aziz Şehitler adına Mevlid-i Şerif okunacak. Ardından Atatürk Parkı içerisinde yer alan Hendek Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Nikah ve Toplantı Salonunda Ali Gaffar Okkan Fotoğraf Sergisi düzenlenecek. 28 Ocak 2023 Cumartesi günü ise, birçok ilden sporcunun katılımıyla düzenlenecek olan Şehit Ali Gaffar Okkan İller Arası Karate Turnuvası ile program son bulacak.

AdminAdmin

YORUMLAR