Hendek Güncel
HV
21 TEMMUZ Pazar 22:40
Advert Advert Advert

“Şehrimizi geleceğe hazırlamak için tüm gayretimizle çalışıyoruz”

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında yapılan Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katılarak, “Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi AK Parti belediyeciliği bir markadır. Milletimiz ve memleketimiz için her geçen gün daha iyisini yapma gayretiyle hareket ediyoruz. Şehrimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-07-2024 17:03
“Şehrimizi geleceğe hazırlamak için tüm gayretimizle çalışıyoruz”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Ankara Kızılcahamam’da gerçekleştirilen AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısına katıldı.

Önemli mesajlar

Toplantıya bakanlar, genel başkan yardımcıları, ilçe belediye başkanları ve AK Parti’nin kurmayları katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantıda AK Partili belediyelere şehirlere hizmet noktasında önemli mesajlar verdi.
 
Başkan Alemdar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın belediyecilik alanındaki öncü fikirlerinden istifade ederek Sakarya’ya birbirinden güzel hizmetleri kazandırmak istediklerini vurgulayarak, “Tevazu, samimiyet ve gayretle bu şehir için çalışacağız” dedi.

“Cumhurbaşkanımız bize bir rehber”

Alemdar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yerel yönetimler konusunda kendilerine rehber niteliğinde olduğunu ifade ederek, şu değerlendirmelerde bulundu: “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde çok verimli toplantılar gerçekleştiriyoruz. Kendisinin 94 belediyecilik ruhundan Türkiye Yüzyılı’na taşıdığı anlayış, bizler için adeta bir rehber niteliğindedir. İnşallah bu kutlu davada Sakarya’mız için gayretle çalışarak Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği toplumumuzun beklentisini en iyi şekilde karşılayacağız. Sakarya’mıza hizmetler kazandırmak için vakit kaybetmeden yola koyulacağız” dedi.

“Tevazu, samimiyet ve gayret…”

Tevazu, samimiyet ve gayret vurgusu yapan Başkan Alemdar şöyle dedi: “Bizler Türkiye Yüzyılı vizyonuyla bir yola çıktık. Bu yolda vatandaşlarımızla birlikte olmak, onların taleplerine kulak vermek bizler için çok kıymetli. Şunu çok iyi biliyoruz ki, nerede birlik beraberlik varsa orada bereket vardır. Vatandaşlarımızın her alanda yanında olmak, kimsesizlerin kimi olmak arzumuzdur. Bu konuda AK Parti’mizin de mottosu olan tevazu, samimiyet ve gayret içerisinde şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

AK Parti belediyeciliği bir markadır

Başkan Alemdar, sözlerini şu şekilde tamamladı: “Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi AK Parti birikimiyle, vizyonuyla, referanslarıyla yerel yönetimlerde sadece Türkiye’nin değil, tüm dünyanın en etkin en donanımlı siyasi hareketidir. AK Parti belediyeciliği bir markadır. İnşallah önümüzdeki dönemde şehrimizi tam bir eser, hizmet, icraat belediyeciliğiyle geleceğe taşıma arzusundayız. Milletimiz ve memleketimiz için her geçen gün daha iyisini yapma gayretiyle hareket ediyoruz. Şehrimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

AdminAdmin

YORUMLAR