Hendek Güncel
HV
21 TEMMUZ Pazar 21:44
Advert Advert Advert

Ünlü Profesör Sofuoğlu, AK Parti Hendek İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti

Bir süre önce yaptığı açıklamalar ve paylaşımlarla ulusal ve il basınında yer alan Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, AK Parti Hendek İlçe Teşkilatına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-05-2024 18:35
Ünlü Profesör Sofuoğlu, AK Parti Hendek İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti

Tarih Profesörü, Sosyoloji Araştırmacısı, Televizyon Programcısı, Yazar ve Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, AK Parti Hendek İlçe Teşkilatına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirerek, İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu'na ziyaretinde Hendekli iş insanı Cemalettin Yılkın da eşlik etti.

Ünlü Profesör Sofuoğlu ve iş insanı Cemalettin Yılkın’ı ilçe başkanlık makamında ağırlayan Adem Öz, nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun temennileri için misafirlerine teşekkür etti. Gerçekleşen ziyaret sırasında AK Parti Kadın Kolları Başkanı Tülay Ekşi,Yönetim Kurulu Üyeleri Hamit İsmailoğlu, Cavit Akıcı, Enver Baştor ve partililer de hazır bulundu.

Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’nun Hendek AK Parti İlçe Teşkilatını ziyareti sonrası bir açıklama yapan İlçe Başkanı Adem Öz, "Tarih Profesörü, Sosyoloji Araştırmacısı, Televizyon Programcısı, Yazar ve Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Ebubekir Sofuoğlu ile ilçemiz iş insanı Cemalettin Yılkın hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Değerli hocamıza ve Cemalettin beye teşkilatımıza yapmış oldukları nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim" dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR