Hendek Güncel
HV
08 HAZİRAN Perşembe 18:35

BAŞKAN BAYRAKTAR'DAN 23 NİSAN MESAJI

CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-04-2023 18:03
BAŞKAN BAYRAKTAR'DAN 23 NİSAN MESAJI

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği evrensel bir bayram olan 23 Nisan çocuklarımıza olan güveninin teminatıdır.

Aradan 103 yıl geçse de 23 Nisan’da aynı gururu yaşıyor ve tüm dünya çocukları ile birlikte ortak paydamız olan sevgide buluşuyoruz.

Tabii ki bir yanımız eksik ve buruk bir bayram yaşıyoruz. Bu anlamda deprem felaketinde kaybettiğimiz tüm canlarımızı rahmetle anıyorum. Bölgede yaşayan çocuklarımızın bir an önce normalleşme sürecine dönerek, sağlıklı ortamlarda yaşamlarına dönmeleri için ivedilikle çalışmaların yapılması gerekmektedir.

Bizlere düşen çocuklarımızın bilimin ışığında barış ve huzur içinde yaşayacağı bir ülke bırakmak için durmadan çalışmak olmalıdır.

Bir sonraki bayramı yine eskisi gibi açık alanlarda coşkuyla kutlamak dileğiyle; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını rahmet ve saygıyla anıyorum.

Nihat BAYRAKTAR

CHP Hendek İlçe Başkanı

AdminAdmin

YORUMLAR