Hendek Güncel
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 02:47
Advert Advert Advert

Bayraktar: "Meclis Üyesi Adaylarımızla Puna Ortaköy Mahallemizdeyiz"

CHP Hendek Belediye Başkan Adayı Nihat Bayraktar, Belediye Meclis Üyesi Adayları ile Puna Ortaköy Mahallesi'ndeydi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 29-03-2024 09:38
Bayraktar:

Bayraktar, "Meclis Üyesi Adaylarımızla Puna Ortaköy Mahallemizdeyiz...

Değerli hemşehrilerim; Bu akşam burada gösterdiğiniz bu muazzam destek ve  coşku için hepinize çok teşekkür ediyorum. Sizlerle daha önce biraraya gelerek Puna Mahallesine dair fikirlerinizi ve beklentilerinizi konuştuk, sorunlarınızı ve beklentilerinizi biliyoruz. Puna Ortaköy Mahallemizin alt yapı ve üst yapı sorununu çözeceğiz. Çocuklarımıza oyun parkları açacağız. Gençlerimiz için spor alanları açacağız. Kısaca mazeret üretmeyeceğiz çok çalışacağız. Hendek’li vatandaşlarımız kararını değişimden yana verdi. Çünkü biz; bizim için değil Hendek için diyerek yola çıktık. Kendimizi değil, kentimizi zenginleştirmek için yola çıktık. Ayrıştırmak için değil, birleştirmek için yola çıktık.

Şimdi biz bakıyoruz rakiplerimiz yüzlerce kişiye iftarlar veriyor, bu paralar nereden geliyor. Yine Hendek’in her yeri şantiye alanı oldu seçime bir kaç gün kala yollara yamalar yapılıyor, asfalt dökülüyor şimdi soruyorum madem yapılabiliyordu bugüne kadar niye yapmadınız vatandaşımızı çamura mahkum ettiniz, Hendek merkezinde bile ara yolllar çukurlardan geçilemiyor. Hendek’e Bakanları Milletvekillerini yığıyorlar, bu sonucu değiştirmeyecek sağduyu karar verecek. Hendek hizmeti ehline teslim edilecek. Biz seçime bir kaç gün kala değil, programlar hazırlayarak her gün çalışacağız. Allah nasip eder Belediye Başkanı olursam; Hendek Adil Belediyecilikle tanışacak; kayırmacılık olmayacak, herkese eşit mesafede olacağız. Hendek Şeffaf yönetimle tanışacak; Alınan tüm kararları kamuoyu il paylaşacağız.

Hesap veren olacağız; Harcadığımız her kuruşun hesabını vereceğiz. Çünkü Belediyenin kaynakları tüm Hendek’linin  yani sizlerin onun için her kuruşun hesabını size vereceğiz. Bu güçlü gönül ve dostluk bağlarımızla hep birlikte başaracağız. Teşekkürler PUNA ORTAKÖY" dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR