Hendek Güncel
HV
23 EYLÜL Cumartesi 14:39

Demokrat Parti'de Adalet dönemi resmen başladı

Hafta sonu yapılan genel kurulda 23 yıl sonra Demokrat Parti İl Başkanlığına seçilen Zafer Adalet ve yönetimi mazbatalarını aldı.

SİYASET
Giriş Tarihi : 05-01-2023 15:13
Demokrat Parti'de Adalet dönemi resmen başladı

23 yıl sonra Demokrat Parti İl Başkanlığına seçilen Zafer Adalet ve yönetimi mazbatalarını aldı. Ali Dünya, Behiye Çark, Cemal Başaran, Yılmaz Er, Cumhur Atay, Bahattin Aydın, Hüseyin Dinçer Hürcan, Berkay Güloğlu, Cihan Nalburoğlu, Mehmet Ali Canay olmak üzere birçok partili Sayın Adalet’e eşlik ettiler.

Sayın Adalet konuşmasında; “Bu mazbatayı tüm çalışma arkadaşlarım adına alıyorum. Kısa bir sürede hazırlanmamıza rağmen saygı duyulacak bir kadro oluşturduk. Bu büyük dava altında tüm dava arkadaşlarımız toplandılar. Sakarya kamuoyunda gündem oluşturduk. Sakarya’da demokratların ne kadar güçlü olduğunu bütün Sakarya görmüş oldu. Bu başarı bu davaya gönül vermiş, ülke meselelerine gönül vermiş arkadaşlarımızın başarısıdır. En kısa zamanda Demokrat Parti’yi hem Sakarya’da hem ülkede layık olduğu yere getireceğiz.

Demokrat Parti’nin ülke idaresinden uzaklaşmasının Türkiye için ne kadar handikap olduğunu Türk milleti açık bir şekilde görmüştür.

Gerçek anlamda Türkiye’nin sorunlarını çözecek, hukuk ve adaletin öne çıktığı, demokrasinin kurum ve kurallarıyla işlediği bir Türkiye’nin özlemi içerisindeyiz. Sadece ve sadece gençliğe daha iyi bir Türkiye daha güzel bir gelecek bırakmak adına 21 yıl sonra tekrar irade koymaya karar verdik. Herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR