Hendek Güncel
HV
01 EKİM Pazar 18:59

Hafta sonu etkinliklerin adresi Millet Bahçesi olacak

Büyükşehir Belediyesi tarafından Ağustos ayı boyunca sürecek olan Açık Hava Etkinlikleri başlıyor. Sinema gösteriminden çocuk oyunlarına kadar birçok programın sergileneceği etkinlikler, hafta sonu 2 gün boyunca özellikle miniklere keyifli anlar yaşatacak.

KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 04-08-2023 15:37
Hafta sonu etkinliklerin adresi Millet Bahçesi olacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, yaz tatili boyunca çocuklara yönelik gerçekleştirdiği etkinliklere bir yenisini daha ekliyor. Daha önce gerçekleştirilen sosyal faaliyetlerle, çocukların verimli ve keyifli bir tatil geçirmesi hedeflenirken, Ağustos ayı boyunca sürecek olan Açık Hava etkinlikleri de miniklerin aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirmesine olanak tanıyacak. Sinema gösteriminden çocuk oyunlarına kadar birçok program hafta sonu millet bahçesi sahnesinde olacak.

Çocuk oyunları ve film gösterimleri minikleri bekliyor

Millet Bahçesi’nde 5 Ağustos’ta gerçekleştirilecek olan programların ilki TRT Çocuk Sanatçısı Burak Sezen ile başlayacak. Saat: 19.00’da başlayacak Burak Abi’yle Çocuk Şarkıları adlı programda, illüzyon, Karagöz-Hacivat ve çeşitli kukla gösterileri yer alacak. Cumartesi günü gerçekleştirilecek bir diğer programda ise, miniklerin keyifle takip ettiği Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 adlı film gösterimi gerçekleştirilecek. Saat: 21.30’da başlayacak gösterime, çocuklar aileleri ile birlikte katılabilecek.

6 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilecek programlar ise saat: 19.00’da Arı Maya Çocuk Oyunu ile start alacak. Loop Sahne performansıyla sergilenecek oyun, çocuklara eğlendirerek öğretmeyi hedefleyen içerikler üretiyor. Saat: 21.00’da başlayacak film gösteriminde ise, 7. Koğuştaki Mucize adlı film gösterime girecek.

Cemil TekinCemil Tekin

YORUMLAR