Hendek Güncel
HV
28 OCAK Cumartesi 02:19
Advert Advert Advert

Hendek AK Partili Kadınlardan Tam Saha Pres

İlçede yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Hendek AK Partili Kadınları AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Dora Kübra Yıldız, Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan 91 Mahalle Başkanı ile bir araya gelerek istişare toplantısında buluştular.

SİYASET
Giriş Tarihi : 24-01-2023 10:18
Hendek AK Partili Kadınlardan Tam Saha Pres

Gerçekleşen istişare toplantısının bir bölümüne Sakarya AK Parti 25. Dönem Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci de katıldı.

HENDEK AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI ZİYARETİ

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Dora Kübra Yıldız, Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, Hendek AK Parti İlçe Teşkilat Binasını ziyaret etti. Bir süre İlçe Kadın Kolları Başkanı Seher Namlı Dündar ile fikir alışverişinde bulunan Yıldız ve Turan ardından 91 Bayan Mahalle Başkanının Katıldığı istişare toplantısına katıldı. Katılımları için Mahalle Başkanlarına teşekkür eden AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Dora Kübra Yıldız, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde bütün gücümüzle sahada olmalıyız mesajı verdi.Gerçekleşen İstişare Toplantısı sonrası parti binasından ayrılan Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Dora Kübra Yıldız, Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, ilçe bürokratları, esnaf ziyaretleri ve mahalle ziyaretleri ile programlarını sürdürdü.

HENDEK KAYMAKAMLIK ZİYARETİ

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Dora Kübra Yıldız, Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı Seher Namlı Dündar ve Yönetimi ilk ziyaretini Hendek İlçe Kaymakamı Halil İbrahim Acır’a gerçekleştirdi. Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyaret sırasında ilçe sorunlarının konuşulduğu öğrenilirken İlçe Kaymakamı Halil İbrahim Acır ziyaretleri dolayısıyla Yıldız, Turan ve Dündar’a teşekkür etti. Hendek İlçe Kaymakamlık ziyareti çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Dora Kübra Yıldız, Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan’ın İlçe Teşkilat Binası ve Hendek İlçe Kaymakamı Halil İbrahim Acır ile başlayan ziyaretleri İlçe Emniyet Müdürü Mesut Eyigün ile devam etti. Bir süre önce Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine başlayan Eyigün’e hayırlı olsun temennisinde bulunan Yıldız ve Turan ev sahipliği ve misafirperverliğinden dolayı İlçe Emniyet Müdürü Eyigün’e teşekkür etti. Ziyaret sonrası kısa bir açıklama yapan Eyigün, "Nazik ziyaretleri için AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Dora Kübra Yıldız, Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı Seher Namlı Dündar ve Yönetimine teşekkür ediyorum." dedi. Emniyet Müdürlüğü ziyareti, çekilen hatıra fotoğrafı sonrası sona erdi.

ESNAF ZİYARETİ

İlçede bürokratlarla başlayan ziyaretlerini sürdüren AK Partili Bayanlar ilçede bulunan esnafları ziyaret etti. Gerçekleşen esnaf ziyaretlerinde büyük ilgi gören AK Partili Bayanlar Hendekli esnaflara gösterdikleri ilgi için teşekkür etti. İlçede birçok esnafı ziyaret eden AK Partili Kadınlar, gördükleri ilgiden oldukça memnun kaldılar. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Dora Kübra Yıldız, Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Seher Namlı Dündar ve Yönetimi esnaf ziyaretinin ardından Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okan'ın ablasını ziyaret ettiler.

ŞEHİT ALİ GAFFAR OKKAN'IN ABLASINA ZİYARET

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Sn. Dora Kübra Yıldız, Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Av. Hasan Serdar Baykal ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Seher Namlı Dündar 21 yıl önce hain saldırıda Şehit olan Diyarbakır Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan'ın ablası Sebahat Arslan’ı ziyaret ederek bir araya geldiler. Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın ablası Sebahat Arslan, misafirlerine evin içerisindeki resimleri gösterirken, duygu dolu anlar yaşandı. Sebahat Arslan'ın Ali Gaffar Okkan ile benzerliği ise, gözlerden kaçmadı. Sebahat Arslan, birçok insanın bu benzerliği dile getirdiğini söyledi. Ali Gaffar Okkan'ın anısına çiçek de hediye eden AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Dora Kübra Yıldız, Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Av. Hasan Serdar Baykal ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Seher Namlı Dündar, Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın ablası Sebahat Arslan ile bir süre sohbet etti. Gerçekleşen ziyaret günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

HENDEK BELEDİYESİ ZİYARETİ

İlçe ziyaretlerini sürdüren AK Partili Kadınlar Cumhur İttifakı Hendek Belediye Başkanı Turgut Baoğlu'nu ziyaret ederek makamında bir araya geldiler. Gerçekleşen ziyaret sonrası Başkan Babaoğlu, "Cumhur İttifakı Büyük Türk Milletinin özü ve özgüveni. Cumhuriyetimizin 100.’üncü yıl dönümü ise, Türk ve Türkiye Yüzyılıdır. 2023 seçimlerine çok sıkı şekilde hazırlanacağız. Cumhurun zaferiyle taçlandıracağız. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Sn. Dora Kübra Yıldız, Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Sn. Yasemin Turan, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Seher Namlı Dündar’a teşekkür ediyorum." dedi.

ÇAMLICA MAHALLESİ ZİYARETİ

İlçede yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi tam saha pres çalışmalarını sürdüren AK Partili Kadınlar Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ziyareti sonrası AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi  Dora Kübra Yıldız, Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Seher Namlı Dündar Çamlıca Mahallesini ziyaret etti Çamlıca Mahallesi sakinleri ile bir süre istişare yapan Yıldız, Turan, Baykal ve Dündar ardından mahalleden ayrıldı.

Gün boyu ilçede bürokrat, esnaf, mahalle ziyaretlerinde bulunarak tam saha pres çalışması yapan AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Dora Kübra Yıldız gerçekleşen ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada, "Bugün şirin ilçemiz Hendek’te çeşitli ziyaretlerde bulunduk. İlçede tarafımıza gösterilen ilgiden oldukça memnun kaldım. Ziyaretim sırasında ilgi ve alakalarını esirgemeyen Sakarya AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, Hendek AK Parti Kadın Kolları Başkanı Seher Namlı Dündar ve Yönetimine, Hendek AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal ve Yönetimine teşekkür ediyorum." dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR