Hendek Güncel
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 04:11
Advert Advert Advert

HENDEK’TE 4 SOKAK DAHA SICAK ASFALTLA YENİLENDİ

Hendek Belediyesi’nin altyapı çalışmalarını tamamladığı sokaklar asfaltla buluşmaya devam ediyor. Yenimahalle’de dört sokak daha asfaltlanırken, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Yenimahalle’mizde vatandaşlarımızın sabrına değecek, büyük bir altyapı çalışmasını tamamladık ve şimdi de sokaklarımızı sıcak asfaltla buluşturuyoruz” dedi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 29-03-2024 18:48
HENDEK’TE 4 SOKAK DAHA SICAK ASFALTLA YENİLENDİ

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Yenimahalle’de 2053. 2070., 2071. ve 2074. Sokakları  kapsayan çalışmalarda; 7 metre genişliğinde, toplam  1 kilometre uzunluğunda yolu sıcak asfaltla buluşturdu.

“120 KİLOMETREYİ DE AŞTIK”

Seçim çalışmalarının yanı sıra, ekipleri sahaya yönlendirerek, asfaltlama çalışmalarını da yakından takip eden Başkan Babaoğlu, “Hava şartlarının elverişli hale gelmesiyle beraber, yeniden asfalt atağına kalktık. Son bir haftada 11 kilometre asfaltla caddelerimizi, sokaklarımızı yeniledik. Tarihi rekora imza attığımız çalışmalardan biri asfaltlamadır. 120 kilometrelik rekoru da şu an devam eden çalışmalarla aşmış durumdayız” dedi.

ALT YAPIYA BÜYÜK YATIRIM

Babaoğlu, Yenimahalle’ye yapılan altyapı yatırımdan da bahsederek, “Yenimahalle’nin makûs talihini değiştiren dev bir altyapı çalışması yaptık. Yenimahalle’de yağmur suyu artık çile olmaktan çıktı. Vatandaşlarımızın sabrına değecek bir çalışmadır bu. Şu an eksik kalan sokaklarımıza da sıcak asfalt dökerek, üst yapı çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR