Hendek Güncel
HV
06 EKİM Perşembe 01:34
Advert Advert Advert Advert Advert

HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT EDENLER:

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-09-2022 10:35   Güncelleme : 22-09-2022 13:30
HENDEK'TE BUGÜN VEFAT EDENLER

VEFAT

Servetiye Mahallesinden Hacı Mustafa Derman, Selver Derman, merhum Hamza ve merhum Hendek Emekli Milli Eğitim Müdürü Muhittin Derman’ın abisi, Hendek Belediyesinden Emekli Ekrem Mülazimler’in kayınpederi, İbrahim, Zekeriya ve Muhammet Derman’ın babası, Hacı Ahmet Derman vefat etmiştir. Cenazesi bugün Servetiye Mahallesi Medine Camii'nde kılınacak Öğle namazına müteakip Servetiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İbrahim Derman (Oğlu) 0 542 450 67 61

Adres: Servetiye Mahallesi

VEFAT

Büyükdere Mahallesinden merhum Recep Timucin’in oğlu, Engin ve Fikri Timucin’in abisi, Gamze Kaya, Savaş Deniz, Kader Kurt, Çağla ve Müslüm Deniz’in dayısı, Şükrü Timucin vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akova Mahallesi Hantek Camii'nde kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Gamze Kaya (Yeğeni) 0 538 786 90 93

Adres: Büyükdere Mahallesi, 6100. Sokak, ENG Garden Düğün Salonu'nun arka sokağı.

VEFAT

Sarıdede Mahallesinden Kadir Salman’ın oğlu, merhum Sabri ve Eşref Salman’ın abisi, Sağlık Meslek Lisesi Öğretmeni Sevil Salman, Fatma, Ali ve İsmail Salman’ın babası, Hüseyin Salman vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Cami'de kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İsmail Salman (Oğlu) 0 537 672 31 02

Adres: Sarıdede Mahallesi, Şehit Ali Gaffar Okkan Camii'nin ilerisi, Seç Market yanı.

VEFAT

Aslen Aydın’lı olup, Yeni Mahallede ikamet eden merhum Yusuf Kalyoncu’nun eşi, Cevat, Selahattin, Kemal, Osman ve Fuat Kalyoncu’nun yengesi, merhum Rahip Dibdiri’nin kızı, Fevzi ve Kenan Dibdiri’nin kardeşi, Uğur Kalyoncu’nun annesi, Leyla Kalyoncu vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat: 15.00‘da Yeni Mahalledeki hanesinde helallik alındıktan sonra, 23 Eylül 2022 Cuma günü Aydın ilinde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Uğur Kalyoncu (Oğlu) 0 543 286 66 20

Adres: Yeni Mahalle, 2038. Sokak Huzurevi'nin karşı sokağı.

AdminAdmin

YORUMLAR