Hendek Güncel
HV
28 OCAK Cumartesi 03:29
Advert Advert Advert

MUHTARA PUSU ATTILAR

İlçemiz Hendek'in bir mahalle muhtarına daha önceden tartıştığı tahmin edilen kişiler tarafından pusu atıldı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-01-2023 12:43   Güncelleme : 07-01-2023 13:44
MUHTARA PUSU ATTILAR

Dün akşam, Hendek'in önemli mahallelerinden olan bir mahallemizin muhtarına pusu atıldı. Pusunun daha önceden kendisi ile problem yaşadığı kişinin oğlu tarafından atıldığı üzerinde duruluyor.

Problemli olduğu kişinin oğlu tarafından pusunun atıldığı tahmin edilen mahalle muhtarı, telefonla aranılarak kendisine mahallelerinin mezarlığındaki tabelanın düştüğü söylendi. Muhtar da aracına binerek düşen tabelayı tekrar yerine takmak üzere yola koyuldu. Tabelayı taktıktan sonra evine dönmek isteyen mahalle muhtarına aynı bölgede pusu atıldı. Muhtar oraya hasmının oğlu tarafından tabela bahanesi ile çağırılmıştı. Pusu kuran kişinin babası ile hasım olan muhtarın çocuğu ile herhangi bir sıkıntısı bulunmuyordu. Muhtar bu sebeple telefona cevap verip olayın olduğu mezarlık bölgesine gitmişti.

Şans eseri olaydan yara almadan kurtulan muhtarın aracının taranmadan dolayı camları kırıldı. Mahalle Muhtarı, problemli olduğu ve kendisine pusu attıkları tahmin edilen kişi ve kişilerden şikayetçi oldu.

Ayrıca Muhtar, kendisinin sosyal medya hesabı üzerinden yaşadığı bu durumu yaptığı paylaşımla kamuoyuna duyurdu.

Muhtar paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Benim şahsi hiç kimse ile herhangi bir sorunum bugüne kadar olmamıştır, olamazda. Ben; hak, hukuk, adaletli, kimseyi ayırt etmeden, kimsenin hakkını yemeden mahallemde görev yapıyorum." dedi.

Gerçekleşen pusu olayı ile alakalı olarak, kolluk kuvvetleri tarafından soruşturma başlatıldı.

AdminAdmin

YORUMLAR