Hendek Güncel
HV
21 TEMMUZ Pazar 22:19
Advert Advert Advert

SAKARYASPOR'UN MAÇI CUMHURİYET MEYDANI'NDAN CANLI YAYINLANACAK

Sakaryaspor'un Bodrum FK ile oynayacağı Play-Off Final Mücadelesinin Hendek Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan LED ekrandan canlı olarak yayınlanacağı duyuruldu. 30 Mayıs Perşembe günü (yarın akşam) saat: 20.00’da başlayacak olan karşılaşma, maça gidemeyen Sakaryaspor sevdalıları için meydanda bulunan LED ekrandan canlı olarak izlenebilecek.

SPOR
Giriş Tarihi : 29-05-2024 19:47
SAKARYASPOR'UN MAÇI CUMHURİYET MEYDANI'NDAN CANLI YAYINLANACAK

CUMHURİYET MEYDANINDA

Hendekliler, Sakaryaspor’u desteklemek ve şampiyonluk coşkusunu birlikte yaşamak için Cumhuriyet Meydanı’nda bir araya gelecek. Sakaryaspor’a gönül veren herkes, final maçının heyecanını Cumhuriyet Meydanında yaşayacak. Hendek Belediyesi tarafından etkinlikte çay ve çekirdek ikramı da yapılacak.

HAYDİ HENDEK YEŞİL SİYAH OLALIM

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda tüm vatandaşları Sakaryaspor’un şampiyonluk mücadelesini canlı olarak izlemeye, Sakaryaspor’a destek vermek ve coşkuya ortak olmak adına Cumhuriyet Meydanı’na davet etti.

Başkan İrfan Püsküllü paylaşımında şu ifadelere yer verdi; “Değerli Hendekliler, Yarın akşam saat: 20.00’da başlayacak olan Sakaryaspor - Bodrum FK Play-Off Final Maçı, Cumhuriyet Meydanı'ndaki LED ekrandan canlı olarak yayınlanacaktır. Maça gidemeyen tüm vatandaşlarımızı, Sakaryaspor'umuza destek vermek üzere maç saatinde Cumhuriyet Meydanı'nda buluşmaya davet ediyoruz. Çay ve çekirdek ikramımızdır. Haydi Hendek, Yeşil siyah olalım. Birlikte coşalım, birlikte kazanalım” dedi.

Cemil TekinCemil Tekin

YORUMLAR