Hendek Güncel
HV
21 TEMMUZ Pazar 22:17
Advert Advert Advert

Vekil İnci: "Karapürçek ve Kocaali yolları için çözüm yolda"

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi olan AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ile gerçekleştirdiği görüşmede, Karapürçek ve Kocaali yollarındaki sorunlara çözüm bulma konusunda önemli bir görüşme gerçekleştirdi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-04-2024 11:30
Vekil İnci:

İnci, 74. Karayolları Bölge Müdürleri Toplantısı'nda Bakan Uraloğlu ile görüşerek, "Karapürçek yolu ile Kocaali’deki yol sorunumuzu bakanımıza ilettik. İnşallah iki yolda da sıkıntı sona erecek" dedi. Ayrıca, toplantıda Sakarya'nın geleceğine yönelik önemli konuları da Bakan Uraloğlu'na aktarma fırsatı buldu.

Karapürçek ile Kocaali-Akçakoca yollarının tamamlanması talebini ileten İnci, özellikle Karapürçek ilçesinin yıllardır yaşadığı kamulaştırma ve yol genişletme sorununa çözüm bulunmasını istedi. Ayrıca, Kocaali-Akçakoca yolunun kalan 5 kilometrelik bölümünün tamamlanması gerekliliğini vurguladı.

Milletvekili İnci, sağlık ve ulaşım gibi konularda Bakan Uraloğlu ile yaptığı olumlu görüşmeye değinerek, şehre gösterdiği hassasiyet için teşekkür etti ve şehrin her bölgesine eşit yatırımlar yapılması ve ihtiyaçların karşılanması için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirtti. Karapürçek yoluyla ilgili yaşanan kamulaştırma sorunları ve Kocaali-Akçakoca yolunun tamamlanması, bölgenin ulaşım ve altyapı sorunlarının çözümü adına önemli adımlar olarak değerlendirildi.

AdminAdmin

YORUMLAR