Hendek Güncel
HV
08 HAZİRAN Perşembe 18:00

Akar’dan Trabzonlular Derneğine ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Ahmet Ziya Akar, Sakarya Trabzonlular Derneğini ziyaret etti. Ziyarette Trabzonluların büyük ilgisini kazanan Akar, Dernek Başkanı Fehmi Çelebi ile de görüştü.

SİYASET
Giriş Tarihi : 29-04-2023 18:37
Akar’dan Trabzonlular Derneğine ziyaret

Seçim çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Ahmet Ziya Akar, Sakarya Trabzonlular Derneği’ne ziyarette bulundu. Trabzonlu vatandaşların istekleri ve sorunlarını dinleyen Akar, gördüğü büyük teveccühün ardından teşekkürlerini iletti.

Ziyarette Sakarya Trabzonlular Derneği Başkanı Fehmi Çelebi ile de görüşen Akar; “Trabzonlu hemşehrilerimizin bizlere olan inancını gördük. İnşallah bu seçimde de bizlere verecekleri yetki ile kendilerinin teveccühlerinin karşılığını görecekler. Kendilerine nazik kabulleri için teşekkür ediyoruz. Cumhur İttifakı olarak bu seçimde de Trabzonlular yanımızda olacaklardır” ifadelerini kullandı.

BİZE GÜVENİYORLAR

Trabzonlu vatandaşların kendilerine olan güveni gördüklerini söyleyen Akar; “Milletimizin partimize olan güvenini bir kez daha yüz yüze görme fırsatı bulduk. Bu güveni boşa çıkarmamak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR