Hendek Güncel
HV
21 MAYIS Salı 07:17
Advert Advert

Başkan Adayı Resul Gümrük: "Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız"

Demokratik Sol Parti (DSP) Hendek Belediye Başkan Adayı Resul Gümrük, ilçemiz Hendek'te mahalle mahalle gezerek, "sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız" dedi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 21-08-2023 21:32
Başkan Adayı Resul Gümrük:

Seçim çalışmaları kapsamında ilçemiz Hendek'te yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren Demokratik Sol Parti (DSP) Hendek Belediye Başkan Adayı Resul Gümrük, mahalle mahalle gezerek, sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmıyor.

Ev ev, sokak sokak, kahvehane kahvehane gezen Demokratik Sol Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Resul Gümrük, vatamdaşlarla sohbet ediyor, onların sorunlarını dinliyor. Yaptığı ziyaretlerle ilgili olarak Başkan Adayı Gümrük, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Gümrük, "Mahalle ziyaretleri kapsamında vatandaşlarımızla bir araya gelip, onların şikayet ve taleplerini dinliyoruz. İnsanlarımızla dertleşip, onların gönüllerine dokunmaya çalışıyoruz. Her gittiğimiz kapıda insanımızın samimiyeti ile karşılaşıyoruz. Bu da bizim ne kadar doğru bir adım attığımızı gösteriyor. ben, Resul Gümrük olarak her zaman hemşehrilerimin yanlarında olacağım. Bugün neysem, yarın da öyle olacağım. Benim tek bir amacım var o da insanlarımızın gönüllerine girip, teveccüh de gösterirseler onlara en güzel şekilde hizmet etmek" dedi.

Öte yandan, Demokratik Sol Parti (DSP) Hendek Belediye Başkan Adayı Resul Gümrük seçim çalışmalarına yarın da devam edecek.

AdminAdmin

YORUMLAR