Hendek Güncel
HV
05 EKİM Çarşamba 23:57
Advert Advert Advert Advert Advert

HENDEKLİ GAZETECİLERDEN HACIKIŞLASPOR'A ZİYARET

Hendekli Gazeteciler; Hasan Öztürk, Kadir Kazın, Orhan Topçu, Cemil Tekin, Bülent Yaman ve Gürkan Özer, Hacıkışlaspor'un idmanını ziyaret etti.

FUTBOL
Giriş Tarihi : 23-08-2022 17:32   Güncelleme : 23-08-2022 17:41
HENDEKLİ GAZETECİLERDEN HACIKIŞLASPOR'A ZİYARET

Hendekli Gazetecileri Hacıkışlaspor Antrenörü Hayri Çolakoğlu karşıladı. Antrenör Hayri Çolakoğlu, Gazetecilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gazetecilere teşekkür etti.

KÖY TAKIMI OLDUĞUMUZ İÇİN İDMAN YAPMAKTA ZORLANIYORUZ...

Antrenör Hayri Çolakoğlu, takım hakkında bilgiler verdi. Çolakoğlu; "Köy takımı olduğumuz için sezon açılışı ve idmanlarda sorunlar yaşıyoruz. Fındık bölgesindeyiz ve şu anda fındık sezonu. Herkesin tarla işi var. Köyde iş bitmez. Bizim ve futbolcularımızın bağ bahçe işleri var. Bu yüzden ideal kadroyla idman yapmakta zorlanıyoruz. Buna rağmen idmanlarımız yine kalabalık geçiyor. Hacıkışlaspor'umuz Sakarya amatöründe kök salmış bir kulüptür. Köy takımı olduğumuz için maddi sıkıntılarla boğuşuyoruz. Sıkıntılara rağmen Hendek şehrini Sakarya amatör futbolunda iyi bir şekilde temsil ediyoruz. Gençlerimize yöneldik. Altyapımızda yetenekli gençlerimiz var. Onlardan çok umutluyuz. Bize ne kadar çok imkan tanınırsa, başarımız o kadar çok artar" dedi.

ÇOLAKOĞLU GAZETECİLERE TEŞEKKÜR ETTİ...

Hayri Çolakoğlu; Bizi hatırlayıp geldiğiniz için sizlere Hacıkışlaspor camiası adına teşekkür ederim. Sizlerin vereceği destek bizim için çok önemli. Medya gücünü arkasına alan camialar zorlukları aşmada zorlanmazlar" diyerek sözlerini bitirdi.

AdminAdmin

YORUMLAR