Hendek Güncel
HV
08 HAZİRAN Perşembe 18:12

MHP’li Bülbül’e baba ocağı Hendek’ten tam destek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Adayı Muhammed Levent Bülbül, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Hendek ilçe merkezi ile Yeşilyurt Mahallesinde hemşehrilerinden büyük ilgi gördü.

SİYASET
Giriş Tarihi : 26-04-2023 11:18
MHP’li Bülbül’e baba ocağı Hendek’ten tam destek

Hendek ilçe merkezinde esnaf ziyaretinde bulunan Bülbül’e, MHP Sakarya İl Başkanı Oğuz Alkaş, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ve MHP’li Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu eşlik etti. Bülbül, Cumhur İttifakına destek istediği ziyaretlerinde “Bir oy Cumhurbaşkanımıza, bir oy MHP” sloganını kullandı. Hendek esnafı ile vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Bülbül, tıpkı diğer ilçe ziyaretlerinde olduğu gibi baba ocağı Hendek’te de moral buldu.

Hendek’teki akşam programına Yeşilyurt Mahallesinde esnaf ve kahvehane ziyaretleriyle devam eden ve hemşehrileriyle kucaklaşan MHP’li Bülbül, Yeşilyurt Kocaahmetler Mahallesinde vatandaşlara seslendi. “Mesele normal bir muhalefet iktidar yarışı değil, mesele çok farklı” diyen Bülbül, “Vatandaşlarımız 14 Mayıs’ta en başta istikrarı, her alanda gelişmeyi, terörle mücadeleyi oylayacak ve İnşallah inanıyoruz ve milletimizin ferasetine güveniyoruz ki; Cumhurbaşkanımızı ilk turda yeniden göreve getirecek, Cumhur İttifakına desteğini sürdürecek. Karşı tarafa bakarsak, istikrar yok. Türkiye’nin milli menfaatlerine bir tuğla da ben koyacağım anlayışı yok. Karşı taraf ise bulanık ve kendi paydaşlarının da ifadesiyle kumar masası, Türkiye bu yapıya teslim edilemez. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi kurulduğunda, “Tek adam, ya kendisine 10 tane yardımcı atarsa, keyfiyet vs.” bir sürü iddiada bulunanlar bugün bakıyoruz bir direksiyon var, üzerinde 8 tane el. Cumhurbaşkanımızın görev sürecinde sadece bir Cumhurbaşkanı yardımcısı olduğunu görüyoruz. Bunlarda şimdiden 8 Cumhurbaşkanı yardımcısı cepte. HDP’yi gözden kaçırmaya çalışıyorlar ama Allah muhafaza seçilirlerse masanın tam ortasında ve bu masanın tüm politikalarına yön verecek olan HDP olacak. HDP’yi masum göstermek, gözden kaçırmak ya da kıyas yapmak üzere Hüdapar diyorlar. Hüdapar bir defa PKK ile kan davalıdır. Hüdapar ile Hizbullah yan yana değildir ve Hizbullah denen terör örgütü de Türkiye’de yok edilmiştir. Her şey bir yana Cumhur İttifakı gibi bir güçlü ve samimi bir yapıya, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye hiç kimse istikamet çizemez” ifadelerini kullandı.

Bülbül’e Yeşilyurt Mahallesi ziyaretlerinde Soğuksu, Kazımiye gibi civar mahallelerin tüm muhtarlarıda eşlik etti.

AdminAdmin

YORUMLAR