Hendek Güncel
HV
02 ŞUBAT Perşembe 11:11
Advert Advert Advert Advert

ŞEHİT ALİ GAFFAR OKKAN ANILACAK

Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan, vefatının 22.’inci yıldönümünde (24 Ocak 2023 Salı günü) İl-İlçe Protokolünün katılımıyla mezarı başında düzenlenecek olan anma töreni ile anılacak.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-01-2023 16:44   Güncelleme : 17-01-2023 16:56
ŞEHİT ALİ GAFFAR OKKAN ANILACAK

HENDEK BELEDİYE MEZARLIĞINDA

Diyarbakır Emniyet Müdürü iken 2001 yılında uğradığı hain saldırı sonucu 5 polis memuruyla birlikte Şehit edilen Ali Gaffar Okkan, Hendek Kaymakamlığı öncülüğünde; Hendek Belediyesi ve Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen program kapsamında İl-İlçe Protokolünün katılımıyla 24 Ocak 2023 Salı günü saat: 11.00’da Hendek’te mezarı başında dualarla anılacak.

MEVLİD-İ ŞERİF, FOTOĞRAF SERGİSİ VE KARATE TURNUVASI

Mezarlıktaki törenin ardından İl-İlçe Protokolünün de katılımıyla Tepecik’te bulunan Şehidin adının verildiği Ali Gaffar Okkan Camii'nde tüm Aziz Şehitler adına Mevlid-i Şerif okunacak. Ardından Atatürk Parkı içerisinde yer alan Hendek Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Nikah ve Toplantı Salonu'nda Ali Gaffar Okkan Fotoğraf Sergisi düzenlenecek. 28 Ocak 2023 Cumartesi günü ise, birçok ilden sporcunun katılımıyla düzenlenecek olan Şehit Ali Gaffar Okkan İller Arası Karate Turnuvası ile program son bulacak.

Yapılacak olan Anma Töreni, Mevlid-i Şerif, Fotoğraf Sergisi ve Karate Turnuvasına tüm halkımız davet edildi.

AdminAdmin

YORUMLAR