Hendek Güncel
HV
21 MAYIS Salı 08:34
Advert Advert

Serbes, verilen desteğe teşekkür etti

CHP Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ender Serbes, aday adaylığı sürecinde toplumun bütün kesimlerinden büyük teveccüh gördüğünü belirterek, gösterilen ilgiye teşekkür etti.

SİYASET
Giriş Tarihi : 09-04-2023 21:39
Serbes, verilen desteğe teşekkür etti

HEP MİLLETİMİZİN YANINDA OLDUM

Serbes, yaptığı açıklamada, öncelikle parti teşkilatlarından, sivil toplum örgütlerinden, odalardan, derneklerden, vakıflardan, çeşitli meslek guruplarından, kısaca toplumun bütün kesimlerinden büyük destek gördüğünü söyledi. Bu teveccühe layık olacağının altını çizen Serbes; “Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada Allah ömür, sağlık ve imkan verdiği sürece milletimizin hak ettiği müreffeh Türkiye hedefine ulaşması için hizmet etmeye devam edeceğim.” dedi.

TEBESSÜMLERİNİ UNUTMAYACAĞIM

Bu süreçte Sakaryalıların en içten samimi duygularını, güzel dileklerini ve sokakta gördüklerinde yüzlerindeki tebessümü hiç unutmayacağını vurgulayan Serbes, bir siyasetçi, bir insan için bundan daha güzel bir şey olmadığını dile getirdi. Serbes, “Millet samimi, içten ve dürüst olanı bağrına basıyor. Bizim için milletimiz esastır. Biz siyaseti, toplumun her kesimine ve bireyine eşit, adil ve halkın sorunlarına ortak akıl ve istişare ile çözüm sunan bir kurum olarak görüyoruz. Tabi ki bu da milletimizde karşılık buluyor. İlkelerden ve evrensel değerlerden uzak, gösteriş, algı ve hamaset yaparak günü kurtaran bir siyasi anlayışı reddediyoruz. Milletimiz de bunu görüyor. Toplumun tüm kesimlerini ayrım yapmadan kucaklıyoruz. Nasıl çiçekler rengarenk ise farklılığımız da çiçekler gibi güzelliğimizdir, zenginliğimizdir.” ifadelerini kullandı.

İNSANLARIN MUTLU OLDUĞU BİR TÜRKİYE HAYALİM

En büyük hayalinin, toplumun bütün kesimlerinin mutlu, huzurlu ve yarına güvenle bakan bir ülkede yaşamaları olduğunun kaydeden Serbes, “Milletimiz bu gün içinde bulunduğu durumu hak etmiyor. Hep söyleriz ‘ülkemiz çok zengin’ diye. Kaynaklarımız bol. Sadece devlet yönetiminde şeffaflık, liyakat, hesap verebilirlik, eşit ve hakça paylaşım, güçler ayrılığı, adalet gibi ilkesel ve evrensel değerlerin hakim olması lazım. İnşallah bu seçim ile oluşacak değişim milletimizin yüzünü güldürecek.” şeklinde konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR