Hendek Güncel
HV
08 HAZİRAN Perşembe 18:04

Şengöz ve Salih’e miting gibi karşılama

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayları Sezer Şengöz ve Şükür Salih’e Elmalı ve Karadere Mahallelerinde gösterilen ilgi adeta bir mitinge dönüştü. Bir akşamda dört mahalleyi ziyaret eden vekiller gösterilen ilgi karşısında duygulandılar.

SİYASET
Giriş Tarihi : 28-04-2023 14:13
Şengöz ve Salih’e miting gibi karşılama

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayları Sezer Şengöz ve Şükür Salih, seçim çalışmaları kapsamında Adapazarı Elmalı, Karadere, Küçük Hataplı ve Kışlaköy Mahallelerini ziyaret etti. Milletvekili adaylarına büyük bir ilgi gösteren vatandaşlar, kahvehane ve ev ziyaretlerini adeta bir miting havasına bürüdü.

“GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIM”

Elmalı ve Küçük Hataplı Mahallesi ziyaretinden sonra konuşan Şükür Salih; “Sakarya’nın ve Türkiye’nin tüm sorunlarını yine bizler çözeceğiz. Sizlerin bize verdiği güç ve yetki ile sizler için gece gündüz demeden çalışacağıma ben ve dava arkadaşlarım söz veriyor. Bizler diğerleri gibi koltuk değil, memleket sevdalısı insanlarız. Bunlar sandığa gittiğinizde aklınızda olmalı” dedi.

“SAKARYA BİZİM BABA OCAĞIMIZ”

Karadere ve Kışlaköy ziyaretlerinde Sakarya için her şeyi yapacaklarını söyleyen Sezer Şengöz; “Sakarya için elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan hiçbirinizin şüphesi olmasın. Burası benim baba ocağım. Güzel memleketimin her fırsattan en iyi şekilde yararlanması için gecemizi gündüzümüze katacağız. Çiftçinin yüzünün güleceği hizmetleri teker teker hayata geçireceğiz. Sizlerden bu hizmetlerimiz için destek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

AdminAdmin

YORUMLAR